O nás

 

PNEUMAT - VIANOR  Kompletní Pneuservis v Ústí Nad Orlicí Pardubický Kraj

 

Poskytuje servis, opravy a prodej pneumatik všech rozměrů i značek. Kvalitní přezouvání vysokorychlostních, nízkoprofilových, RunFlat, ultrasport a dojezdové pneumatiky. Prodej Pneu za Internetové Ceny, Alu kola za Internetové Ceny a nejlevnejšípneu. Seřízení geometrie pomocí přesného digitálního zařízení, servis a plnění auto klimatizace, výměna brzdových destiček a kotoučů, výměna a prodej oleje a filtrů, prodej auto dílů včetně mechanické práce.  

 

 Tradice V roce 1935 zahajuje Karel Míček (starší) svoji činnost pod jménem PARNÍ VULKANIZACE KM.

           

 Již v této době rozvíjejícího se motorismu v Československu, zahájila společnost protektorování osobních a nákladních pneumatik, v té době diagonálních, teplou vulkanizací. Další činností bylo provádění servisních služeb k této výrobě, to znamená montáže, lokální opravy a podobně. Kolem roku 1940 byl zahájen prodej pneumatik od osobních rozměrů až po traktorové.    

 

Za Karla Míčka (mladšího) PNEUMAT v Ústí Nad Orlicí funguje na stejném místě od roku 1992.

        

Lisovna protektorů Karel Míček 

 

  Od 2005 byla vyčleněna vlastní výroba protektorovaní. Na druhé straně se rozšířil pneuservis, který nabízí služby oprav pneu, prodeje, montáží a vyvažování pneumatik od osobních, nákladních, Moto  a Agro.    

 

                                                                                                  

Bývalá lisovna protektorů současná geometrie osobních a dodávkovích vozidel a servisní místo pro mechanické práce.